Schrack Technik s.r.o.

Spoločnosť Schrack Technik ponúka kompletný sortiment skríň: od malých bytových rozvádzačov až po priemyselné rozvádzače - ponúkame Vám široký sortiment komponentov do rozvádzačov.

 

Prehľad produktov v eshope

Hlavné výhody a vlastnosti produktu

  • Dodávateľ všetkých typov rozvádzačov
  • Vysoká dostupnosť
  • Najvyššia kvalita
  • Veľký výber príslušenstva
  • Rôzne stupne ochrany

Prehľad produktov v eshope

 

 

Užitočný nástroj, ktorý máte k dispozícii

Schrack Technik Vám prináša ucelený softvérový balík Schrack Design – nástroj pre návrh rozvádzačov vrátane kompletnej dokumentácie.

Stiahnuť Schrack Design

Schrack Design - Podpora pri každodennej práci

Ďalšie podrobnosti o produkte

Skrine sú základným prvkom každej elektrickej inštalácie. Bez ohľadu na to, či ide o jednoduchú domácu inštaláciu alebo rozsiahly priemyselný rozvádzačový systém.

Rozvádzače - možnosti využitia

Naše skrine ponúkajú všestranné možnosti použitia vo všetkých oblastiach elektroinštalácie a elektromechaniky. Aby bolo možné pokryť rôzne oblasti použitia, je nevyhnutné, aby sme poskytovali skrine z rôznych materiálov.

Spoločnosť Schrack Technik preto ponúka skrine z lakovaného alebo práškovo lakovaného ocelového plechu, plastu alebo nerezovej ocele v závislosti na požiadavkách zákazníka. Skrine z plastu sú vhodné najmä pro vonkajšie použitie, skrinky z nehrdzavejúcej ocele sa používajú predovšetkým vo farmaceutických a potravinárskych prevádzkach.

Od priemyselných skríň až po káblovej rozvádzače z mnohých materiálov, ako je oceľový plech, nerezová oceľ, plast vystužený sklenenými vláknami, polykarbonát, ABS (akrylonitrilbutadienstyren). Máme skrine pre vaše použitie.

  • Rôzne možnosti montáže, či už nástenné, alebo voľne stojace, s rôznymi prevedeniami podstavcov.
  • Špičkové príslušenstvo, ako je chladenie, osvetlenie, káblové prívody, vnútorné vybavenie.

Prázdne skrine alebo dopredu zapojené

Skrine od nás môžete získať buď vo forme prázdnych skríň, alebo sa zapojenými prvkami. Ponúkame vám riešenie skríň a všetky potrebné komponenty pre inštaláciu rozvodov elektrickej energie, pripojenie k sieťam výrobcom elektrickej energie a kombinácií nízkonapäťových rozvádzačov.