Schrack Technik s.r.o.

Systémy cievok drôtu Speed Work uľahčujú elektroinštaláciu, kabeláž. Šetria vám čas a peniaze.

Hlavné výhody a vlastnosti produktu

 • Adaptérová doska pre nákladné auto vriec
 • Ideálne riešenie pre úsporu času a materiálu
 • Znižuje odpad až o 40%
 • Skladovanie zaberá menej miesta a manipulácia s ním je jednoduchšia
 • Všetky farby pre rozvody ústredne a inštalačné kabeláže
 • Cievky na jedno použitie, bez poplatku za zálohu

Prehľad produktov v eshope

Jedinečný - Speed Work systém navíjania vodičov

 • Čo presne je Schrack Speed Work?

Speed Work je nástroj na rýchle a jednoduché pripojenie vodičov Ye alebo H07V-U (Ye). V porovnaní s tradičnými prípojkami s dĺžkou 100m, jedna cievka ponúka 300m vodiča. Odvíjanie z cievky má veľkú výhodu - nevznikajú žiadne slučky. Vyrovnávanie vodičov je preto minulosťou! Speed Work je navrhnutý na používanie jedným operátorom a najmä v malých zariadeniach, dá sa však použiť v projektoch všetkých veľkostí.

Základným šikovným mechanizmom je Speed Work - mobilný systém navýjania vodiča. Každý Speed Work pojme 3 cievky vodičov. Nielenže odľahčuje pracovné prostredie, ale pomáha sledovať stav na sklade. Systém Speed Work má dĺžku 60-cm a oceľovým rám s ochranou hrán. Má 3 osi cievky s plynulým nastavením ( s valivým odporom). Speed Work je vybavený ramenným popruhom na jednoduché prenášanie a prevážanie systému.

 • Čo si musím ako zákazník kúpiť, aby som mohol Speed Work používať?

Zakúpite si kompletný systém cievok Seed Work. Cievky s rôznym prierezom sú k dispozícií v 300-metrových súpravách, ktoré si môžete objednať podľa potreby.

 • Aké typy vodičov sú k dispozícii na cievkach Speed Work?

Poskytujeme následovné vodiče: H07V-U (Ye) 1.5 a 2.5 mm² vo všetkých komerčne dostupných farbách - t.j. čierna, modrá, žltá, zelená, hnedá, oranžová, siv, červená, fialová a biela. Všetky vodiče sú k dispozícii na internetovom obchode Schrack Technik Online Shop a v predajniach Schrack Technik.

 • Aká ťažká je cievka systému Speed Work?

Systém Speed Work má prázdnu hmotnosť pol kilogramu, plne naložený s troma cievkami po 300 metrov váži približne 20 kíl. Vďaka popruhu na prenášanie máte voľné obe ruky na prenášanie iných vecí.

 • Aké sú moje výhody, keď používam systém navíjania vodičov Shrack Technik Speed Work?

Balenie v krabiciach zvyčajne mierne lacnejšie ako balenie kábla na cievkach, avšak vďaka odvíjaniu z cievky sa pri montáži ušetrí veľa času.

Krátke inštalačné vzialenosti zvládne jeden operátor, pretože na vodičoch nevznikajú žiadne slučky. To výrazne skracuje čas zapojenia v porovnaní s bežnými metódami zapojenia. 

Tento systém tiež mení pravidlá hry aj z hľadiska času prípravy a prepravy, pretože 300m vodičov je len jedna cievka. Štandardne by to znamenalo 9 kartónových krabíc. Pri bežnom minimálnom počte 6 rôznych kotúčov (6 farieb) na jednom mieste inštalácie by to znamenalo 18 kartónových krabíc oproti iba 6 kotúčom. 

Cievky sú takzvané jednorázové cievky. Nemusíte ich vracať ako u iných poskytovateľov a nemusíte platiť žiadnu zálohu. Môžete ich zlikvidovať na mieste alebo - ak chcete - vrátiť nám ich na recykláciu. 

 • Budú elektrikári potrebovať špeciálny kurz, aby mohli využívať systém Speed Work naplno?

Systém Speed Work je tak jednoduchý a rozumiteľný, že nebudete potrebovať ani návod na použitie!

 • Môžem si Speed Work ped kúpou vyskúšať? Je k dispozícii v showroome spoločnosti Schrack?

Schrack Technik ponúka pre systém Speed Work skušobnú dobu. Jediné, čo si musíte kúpiť sú zodpovedajúce cievky!

 • Mám otázky ohľadom Speed Work - kto mi môže poskytnúť odpovede?

V podstate každý zamestnanec spoločnosti Schrack. Okrem toho v prílohe nájdete informačné video ohľadom systému Speed Work a samozrejme, v špeciálnych prípadoch Vám vždy rád pomôže náš produktový manažér! Pre konkrétnu ponuku alebo otázky sa môžete obrátiť na svojho obchodného zástupcu alebo osobného zákazníckeho poradcu.

 

Prehľad produktov v eshope

Výhody kvality patentovaného systému: menší odpad materiálu, rýchlejšie dokončenie úloh a jednoduchšia preprava a manipulácia.