Schrack Technik s.r.o.

V sortimente osvetlenia excelujeme v poskytovaní špičkovej produktovej dostupnosti a osobnej konzultácie. Rapídne zmeny v technológiách a dizajne vyžadujú flexibilitu a neustále dopĺňanie vedomostí. Schrack Technik je Váš partner, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť.

Hlavné výhody a vlastnosti produktu

  • Dlhá životnosť
  • Vysoká kvalita
  • Energetická účinnosť
  • Špičková dostupnosť
  • Rýchla inštalácia
  • Široký výber modelov a typov

Prehľad produktov v eshope

Typ svetelného zdroja Index podania farieb (Ra)
Slnko, žiarovka


100
Halogénová žiarovka 90
LED zdroje 80-95
T8 & T5 Žiarivky 70-85
Kompaktné žiarivky, úsporné žiarovky 80- 89
Teplota chromatickosti Vytváraný pocit Použitie    
2700-3300 K Teplá biela (WW) Pohodlie, útulnosť Efektné osvetlenie budov a obytného priestoru, najmä osvetlenie obývacej izby a osvetlenie spálne    
3300-5300 K Neutrálna biela (NW) Pracovný výkon, čistota Osvetlenie pracovísk a miestností, kde sú vyžadované špeciálne svetelné efekty (galérie, predajne atď.) alebo hobby miestností a garáží    
Nad 5300 K Denná biela (DW) Sústredenie, chlad Priemyselné osvetlenie, kancelárske, obchodné priestory    

Moderné svietidlá a svetelné zdroje - Ekonomicky efektívne osvetlenie šetrí energiu

Pre dosiahnutie ekonomických a environmentálnych požiadaviek, sú pre nás úsporné svetelné zdroje hlavnou prioritou. Naše portfólio zahŕňa optimálne riešenie osvetlenia pre komplexné aplikácie. Výsledkom je funkčné osvetlenie, ktoré je úsporné a spĺňa všetky dizajnové a technologické požiadavky.

Svietidlá a príslušenstvo na Schrack eshope

Interiérové osvetlenie

Náš sortiment obsahuje dostatočne rozsiahly výber pre pokrytie požiadaviek všetkých svetelných projektov. Naše osvetlenie nie je vhodné len pre osvetlenie priemyslových a kancelárskych priestorov, ale aj pre osvetlenie rodinných domov či bytov. Či už sa jedná o osvetlenie obývačiek, kúpeľní, schodísk alebo kuchyne, Schrack Vám poskytne rozsiahlu ponuku produktov.

Exteriérové osvetlenie

Naša nová séria záhradných svietidiel dopĺňa už bohaté spektrum vonkajšieho osvetlenia. Pozrite si ponuku svietidiel na našom eshope. Okrem osvetlenia záhrady môžete nájsť aj napríklad osvetlenie chodníkov, nasvetlenie objektov, ale aj dekoratívne osvetlenie.

> Záhradné osvetlenie

Ponúkame tiež zaujímavý a energetický sortiment verejného osvetlenia.