Schrack Technik s.r.o.

Ponúkame široký výber produktov pre sieťovú kabeláž, dátové centrá a SAT komponenty: medené káble Cat.5e až Cat.8, optické káble, koaxiláne káble, 19" rozvádzače. Na našich stránkach nájdete riešenia, montážne videá aj odborné články. V eshope sú dátové listy, technická dokumentácia aj certifikáty. Naše produkty sú testované a podliehajú najnovším európskym štandardom.

Hlavné výhody a vlastnosti produktu

  • Jednoduchá a rýchla inštalácia.
  • Široká ponuka inštalačných káblov pre všetky typy aplikácií.
  • Vysoko kvalitné optické vlákna pre dátové centrá alebo chrbticové inštalácie v štandardizovaných kategóriách OM2, OM3, OM4, OM1 a OS2.
  • Prepracovaný dizajn s efektívnou funkčnosťou. Dátové skrine rad Schrack DS a DW sa ideálne hodia pre kancelárske budovy a je možné ich použiť aj ako jednotlivé dátové centrá.
  • Ucelený produktový rad pre dátové centrá.
  • SCHRACK TECHNIK satelitná technika je adaptabilná a v TOP kvalite.

Product Overview

Network Technology in Our Online Shop

Schrack Technik offers you a versatile and wide range of products in the field of network technology, which includes network cabling (copper), fibre optic technology, server cabinets and network cabinets, as well as SAT system products, which are the latest addition to our product portfolio.

You will find everything you need in the field of network technology at Schrack Technik and can always rely on the quality and competence of Schrack Technik.

Network Cabling (Copper) in Our Online Shop

Fibre Optic Cabling (FO) in Our Online Shop

Network Technology & Computer Accessories in Our Online Shop

Network Cabinets & Server Cabinets in Our Online Shop

SAT Systems in Our Online Shop

 

SCHRACK 4 HOME Video
Video Schrack4Home

Erfahren Sie mehr zum Thema Heimnetzwerk einrichten! Multimedia Verkabelung mit dem Schrack 4 Home Heimnetzwerk.