Schrack Technik s.r.o.

S nami ste k tovaru vždy bližšie!

Spoločnosť Schrack Technik má v súčasnosti najrýchlejšiu dopravu produktov pre elektrotechniku a energetiku na trhu. Garantujeme doručenie 10 000 typov produktov na ďalší pracovný deň!

Až 10 000 z našej celkovej ponuky 22 000 produktov Vám doručíme už na ďalší pracovný deň od objednávky. Stačí, aby ste si v ktorejkoľvek z 3 kamenných predajní

Schrack Technik STORE   alebo u Vášho obchodného zástupcu objednali tovar do 15:30 (v piatok do 13:30).

Uprednostňujete nákup z pohodlia Vášho domova či firmy? Nakupujte jednoducho cez náš eshop

Všetky informácie o funkciách nášho eshopu a o tom, ako nakupovať v našom eshope nájdete tu.

Po prihlásení sa do nášho eshopu môžete vždy vidieť aktuálny stav, resp. množstvo dostupného tovaru na sklade. Pri každom produkte je zobrazený symbol dostupnosti. Produkty bez symbolu dostupnosti majú dlhšie dodacie lehoty. V tomto prípade sa obráťte na Vášho regionálneho obchodného zástupcu alebo na niektoré oddelenie odbytu.


Symboly dostupnosti tovaru

Okamžitý odber

Tovar je pripravený k osobnému odberu vo vybranej predajni Schrack Technik Store.

Doručenie na zadanú adresu

  • Tovar v rámci Slovenskej republiky zasielame na ďalší pracovný deň. Uvedený čas dodania garantujeme pri zadaní objednávky osobne, e-mailom alebo telefonicky v pracovných dňoch do 15:30 hod (v piatok do 13:30).
  • Tovar, ktorý bude dodaný kuriérom je zasielaný z centrálneho skladu v Bratislave (kontakty: +421 917 899 651; +421 905 741 612) prepravnými spoločnosťami UPS, TOPTRANS alebo GEIS.
  • Objednávka cez eshop: Pre tovar, ktorý je na sklade v Bratislave, doručenie nasledujúci pracovný deň pri zadaní objednávky do 15:30 hod.; pre tovar v centrálnom sklade vo Viedni platí doručenie nasledujúci pracovný deň pre objednávky prijaté do 14:00 hod.  
  • Pre tovary uvedené na eshope v kapitolách Interiérové svietidlá, Exteriérové svietidlá, Svetelné zdroje a príslušenstvo, Káble a vodiče  je dostupnosť zobrazeného množstva  od 7 do 10 pracovných dní. O presnom dodacom termíne sa informujte u Vášho obchodného zástupcu alebo v našich prevádzkach.
  • Pri odbere tovaru nad 49 eur bez DPH dopravu neplatíte.

Na objednávku

Tovar sa nachádza na externom sklade. O presnom dodacom termíne sa informujte u Vášho obchodného zástupcu alebo v našich prevádzkach.

Ste ťažko zastihnuteľný kuriérom, pretože sa v priebehu dňa napr. pohybujete na rôznych stavbách? Dajte nám o tom pri objednávke vedieť a vyzdvihnite si osobne zásielku v niektorom z 25 servisných stredísk našej zmluvnej kuriérskej služby UPS.