Schrack Technik s.r.o.
  • Mimoriadne opatrenia

    Pre objednávanie tovaru, zasielanie dopytov a ponúk aj pre komunikáciu s našimi pracovníkmi využite v čo najväčšej miere nástroje vzdialenej komunikácie: e-shop www.schrack.sk, e-maily a telefóny.

Vážený zákazník,

ako spoločnosť pre produkty v oblasti energetiky, dátovej techniky, svetelnej techniky, technológie núdzového osvetlenia a ďalších dôležitých technických oblastí majú tieto produkty význam pre technickú údržbu a údržbu infraštruktúry v bytoch, nemocniciach, úradoch, na benzínových pumpách a samozrejme v obchode s potravinami.

Súčasná situácia so šírením vírusového ochorenia Covid-19 ovplyvňuje aj nás a sme pripravení aj naďalej dodávať naše produkty a riešenia, musíme však pristúpiť k určitým opatreniam, ktoré ochránia zdravie ako vás, našich zákazníkov, tak nás, pracovníkov spoločnosti Schrack Technik s. r.o.

Obraciame sa na Vás s prosbou o prijatie a pochopenie našich opatrení:

"Pokúsme sa v maximálnej miere predísť vzájomnému osobnému kontaktu."

Pre objednávanie tovaru, zasielanie dopytov a ponúk aj pre komunikáciu s našimi pracovníkmi využite v čo najväčšej miere nástroje vzdialenej komunikácie: e-shop www.schrack.sk, e-maily a telefóny.

Upozorňujeme, že z dôvodov zvýšených hygienických opatrení bude osobné preberanie tovaru na jednotlivých pobočkách zdĺhavé a nekomfortné. Veľmi sa ospravedlňujeme, ale musíme obmedziť možnosti vzájomného fyzického kontaktu medzi osobami. Vážime si vášho zdravia i zdravia našich pracovníkov.

Vstupy do priestoru stredísk na účel obchodného rokovania od pondelkového rána 16.3. nie sú možné.

Obchodné stretnutia do konca marca rušíme. Využite telefón, e-mail, Skype. Chceme vás uistiť, že vykonávame všetky možné opatrenia tak, aby sme zabezpečili plynulosť dodávok smerom k Vám. Sme pripravení pracovať s maximálnym nasadením tak, aby sme čo najlepšie splnili vaše požiadavky. Veríme, že dané opatrenia pochopíte, ide predsa len o to najdôležitejšie - o zdravie nás všetkých a našich blízkych.

 S dúfaním v lepšie správy a s úprimným želaním dobrého zdravia,

 

Ing. Igor Chrapčiak, PhD. a Ing. Peter Klučka

konatelia Schrack Technik s.r.o.