Software a nástroje

Software a podpora pre projektantov od Schrack Technik.

Široká škála produktov od Schrack Technik nájde uplatnenie v rôznych oblastiach elektrotechniky a elektroinštalácie. Optimálnemu nasadeniu a využitiu všetkých dôležitých funkcií našich produktov predchádza kompletná projektová príprava a správny návrh riešenia.

Schrack Technik pripravil niekoľko nástrojov, ktoré uľahčia prácu každého projektanta.

Programy a software od Schrack Technik:

SCHRACK DESIGN (2.0)

Softvér Schrack Design Vám pomôže pri návrhu elektrických rozvádzačov. Ako funkciu navyše Vám umožňuje výpočet oteplenia Vami navrhnutého rozvádzača podľa IEC 60890 a tým splniť požiadavku STN EN 61439 (do 630A) na predloženie nevyhnutnej dokumentácie o oteplení. V databáze programu nájdete viac ako 10.000 produktov.

Viac informácií a link na stiahnutie TU

Schrack CAD a Kalkulátor

Databáza Schrack CAD je určená na plánovanie rozvádzačov a komplexnejších elektických schém a výkresov.

Schrack CAD je priamo prepojený na efektívny nástroj pre tvorbu rozpočtov - Schrack Kalkulátor s aktuálnymi cenami všetkých produktov.

Viac informácií a link na stiahnutie TU

Ďalšie nástroje:

  • PSSWin
    Na výpočet oteplenia rozvádzačov. Neobsahuje podporu pre Win7.

 

Databázy pre grafické programy

DATABÁZA EPLAN – PRODUKTY SCHRACK TECHNIK

 Schrack Technik ako líder v oblasti elektrotechniky sa snaží neustále rozširovať možnosti pre svojich zákazníkov, a pomáhať im pri plánovaní a navrhovaní, a tým uľahčiť realizáciu projektov.

 
 EPLAN Software & Service vyvíja CAE (Computer Aided Engineering) riešenia a pomáha spoločnostiam optimalizovať ich technické procesy. Zákazníci môžu ťažiť zo zvýšenej efektívnosti v procese vývoja výrobku prostredníctvom štandardizovaných procesov, automatizovaných procesov. EPLAN poskytuje vlastné koncepcie pre implementáciu systémov a zariadení, ako aj integrácia na mieru do / PLM systému a  prostredia IT - založených na štandardných technických riešeniach. Portfólio služieb zahŕňa tiež prispôsobenie, poradenstvo a školenia.
 
EPLAN dátový portál je platformou pre sťahovanie údajov aj pre výrobky značky Schrack a tiež pre softvér EPLAN , ktorý je integrovanou webovou platformou, pre poskytovanie aktuálnych údajov pre priame použitie v oblasti projektového riadenia so softvérovými riešeniami EPLAN.

 Kompletná databáza viac ako 7.000 výrobkov Schrack Technik pre EPLAN P4, P5 a P8 je pripravená ako ucelený balík na stiahnutie. Následne môže užívateľ produkty z databázy EPLAN importovať a použiť ich pre svoje projekty, výkresy a dokumentácie.

 Produktové skupiny pripravené na stiahnutie:

  • Prístroje pre radovú montáž (ističe, prúdové chrániče, prúdové chrániče s ističom, spínacie hodiny, atď.)
  • Skrine pre rozvádzače, skrinky
  • Výkonové ističe a vypínače
  • Komponenty pre poistkové a zbernicové systémy
  • atď.

 na stiahnutie databáza eplan

Vaše otázky ohľadne softvérov posielajte e-mailom na adresu pm(at)schrack.sk. Naši školený špecialisti radi Vám pomôžu.