Schrack Technik s.r.o.

Svetelná technika

Je aktuálne azda jedným z najdynamickejšie rozvíjajúcich sa prostredí. Inovácie v oblasti vývoja technológií, materiálov, ale aj dizajnu prinášajú nové možnosti využitia samotných svietidiel a svetelných zdrojov. Práve tomuto trendu je potrebné sa prispôsobiť a neustále sa v tejto problematike vzdelávať.

Katalóg SLV 2022

SLV_2022

Je Vám k dispozícii na našich pobočkách v tlačenej podobe, ale môžete si ho prelistovať online aj v pohodlí Vášho domova, či kancelárie. V tomto katalógu nájdete mnoho rád a tipov ohľadne SLV produktov, technické údaje a mnoho iných užitočných informácií.

Prelistovať online

Stiahnuť v PDF

Vaše benefity:

  • Udržateľná dôvera
  • Overená kvalita
  • Osvetlenie zamerané na budúcnosť
  • Spoľahlivé doručenie
  • Progresívne a kvalitné produkty šetriacich zdrojov

 

UNIVERSAL DOWNLIGHTS

SLV_pozadie

Moderné LED stmievateľné vstavané svietidlá presvedčia vynikajúcim pomerom ceny a výkonu, ľahko sa inštalujú pomocou krabičky na rýchle pripojenie a sú všestranné.

Vďaka úzkemu uhlu vyžarovania 38° stupňov vytvárajú cielené svetlo. Naše UNIVERSAL DOWNLIGHTS sú k dispozícii v štyroch rôznych pripínateľných CCT farebných teplotách (2700K/3000K/4000K/6500 K), s nastaviteľným svetelným výkonom 5 W, 8 W a ako pevná alebo výkyvná verzia. Vysoká kvalita svetla a podanie farieb je zaručená vďaka LED s CRI>90, UGR<28. Vybrať si môžete aj z piatich atraktívnych farebných variantov predných rámikov (čierny, biely, chrómový, zlatý lesklý a zlatý matný) a dvoch tvarov (kruhové, štvorcové). Na produkty sa viaže 5 ročná záruka.

UNIVERSAL DOWNLIGHTS v eshope

Prehľad produktov v eshope

SLV- Silný partner v osvetlení

  • SLV GmbH si za viac ako 40 rokov pôsobenia v oblasti svetelnej techniky získala tisíce zákazníkov a partnerov na celom svete
  • Zameriavajú sa na vysokú kvalitu a dlhoročnú funkčnosť, preto svoje produkty ponúkajú až s 5 ročnou zárukou
  • SLV GmbH, to je aj profesionálna technická podpora pri plánovaní osvetlenia a návrhoch osvetlenia, konzultácie a poradenstvo zdarma pre všetkých klientov Schrack Technik, s.r.o.
  • Ich oddanosť dobrému dizajnu bola mnohokrát ocenená cenami „Red Dot Award“ aj „German Design Award“ pri svietidlách AVENTO - German Design Award, MALU - German Design Award, ESKINA - German Design Award, BENDO - Red Dot Design Award, BRENDA - Red Dot Design Award,...
  • SLV GmbH ponúka pre všetky naše pobočky Schrack Technik, s.r.o. rýchly a kompletný zákaznícky servis.