Schrack Technik s.r.o.
  • Novinky SLV BIG WHITE 2021

    Predstavujeme Vám novinky z nového katalógu SLV BIG WHITE 2021. 160 noviniek, viac ako 1 000 nových dizajnových svietidiel a technológií.

Novinky BIG WHITE 2021

Svetlo je neuveriteľne všestranné a ovplyvňuje všetky oblasti nášho života. Rovnako tak všestranné sú možnosti, ako pomocou produktov SLV vytvoriť z osvetlenia a tým aj svetla jedinečný zážitok.

Viac ako 3500 produktov v novom katalógu od SLV - BIG WHITE 2021

Neustály vývoj produktov a hľadanie nových riešení je to, čo spoločnosť SLV poháňa stále dopredu. Či už sa jedná o prispôsobenie nových technológií a štandardov, alebo o zosieťovanie a ovládanie zariadení pomocou inteligentných prvkov - nadčasové svetelné riešenia sú v SLV vždy prioritou.

OVALISK WL

Pravé sklo a dokonale tvarovaný dizajn, ktorý má v sebe vďaka kombinácii rôznych materiálov a tvarov čosi hravého: svietidlá radu OVALISK sú moderné atraktívne modely, ktoré k sebe strhnú pozornosť v každej vonkajšej oblasti luxusných obytných budov i gastronomických zariadení. OVALISK tak zažiari nielen svojím naozaj kvalitným vzhľadom, ale zaujme aj jednoduchou inštaláciou a flexibilne voliteľnou farbou svetla (3000/4000 K), ktorej docielite pomocou CCT prepínača. A vďaka vysokému stupňu krytia IP 65 je OVALISK tiež optimálne chránený pred nepriazňou počasia.

Ovalisk v eshope

Produkty série OVALISK

One 60 DALI

Potrebujete zvlášť príjemné stmievateľné izbové svetlo DALI s neobyčajným dizajnom? Presne k tomu účelu je určený rad svietidiel ONE! Bez ohľadu na to, či potrebujete nástenné alebo závesné svietidlo, ONE zaistí osvetlenie každej miestnosti. Toto nástenné svietidlo sa vyznačuje udržateľnosťou a zanedbateľnými nárokmi na údržbu vďaka predpokladanej životnosti 30 000 hodín.

One 60 DALI v eshope

Produkty série One DALI

Eskina FRAME 75

Naskrz vydarený dizajn elegantne podčiarknutý obdĺžnikovým rámčekom z hliníka: populárne vonkajšie svetla z rodiny ESKINA teraz ponúkajú v alternatíve dizajne FRAME ešte viac možností použitia. Antracitový rámček ESKINA FRAME tak vykúzli v každej vonkajšej oblasti štýlové oživenie. Otočné hlavy svetiel poskytujú flexibilne nastaviteľné svetelné výstupy. Vďaka vysokému stupňu krytia je model ESKINA tiež optimálne chránený pred nepriazňou počasia. Okrem toho možno farbu svetla (3000/4000 K) ešte pred inštaláciou flexibilne zmeniť pomocou CCT prepínača. Jednoduchá inštalácia už je potom čisto formálne záležitosťou.

Eskina FRAME v eshope

Produkty série Eskina

MANA tienidlo, kruhové 60 béžové

Svetlo a dizajn v dokonalej harmónii: plstená tienidlá radu MANA nadchnú svojím výnimočným vzhľadom. Ak je niekoľko svietidiel inštalované v rôznych farbách a veľkostiach vedľa seba ako skupina, vzniká tak atraktívny dizajn stien kancelárií a obytných priestorov. Upozorňujeme, že tienidlo MANA musíte kombinovať so zodpovedajúcim modelom MANA BASIS (LED verzia: 1004657 alebo neosvetlené verzie 1004969).

mana tienidlo v eshope

Produkty série MANA

NUMINOS L SPOT

Neexistujú dva rovnaké projekty. Rad projektov však vyžaduje jednotnú koncepciu osvetlenia a dizajnu. NUMINOS® je dokonale zladený systém osvetlenia, ktorý kombinuje funkciu, dizajn a technológiu. Pre projektantov i tvorcov, pre všetky požiadavky i maximálnu rozmanitosť pri minimálnom úsilí. Od hotelov cez kancelárie až po komerčné alebo súkromné ​​priestory. Od aplikácie cez techniku ​​až po detail dizajnu: je skvelé, že možno modulárny reflektory v prevedení downlight alebo spotlight konfigurovať presne podľa požiadaviek projektanta alebo priestorových podmienok. A čím je váš projekt pestrejšia, tým viac výhod vám rad svietidiel NUMINOS® prináša. Vďaka širokému výberu modulov existuje vhodné riešenie pre akúkoľvek požiadavku. Konfigurovateľný a kombinovateľný osvetľovací systém NUMINOS® ponúka viac ako tisíc možností. Ako napríklad toto závesné svietidlo, ktoré svojím svetelným kužeľom smerujúcim nadol vytvára akcenty nad nábytkom, ako sú stoly a pulty v obývacích izbách, obchodoch alebo reštauráciách. S tou najlepšou kvalitou spracovania aj svetla, ktoré je možné plynule regulovať pomocou vstavaného LED driveru (fázový stmievač). Jednoduchá inštalácia už je potom čisto formálne záležitosťou.

NUMINOS L SPOT v eshope

 

Produkty NUMINOS L SPOT

Brožúra - Novinky Big White 2021

Novinky Big White 2021 - brožúra Vám je k dispozícii a môžte si ju prelistovať v pohodlí Vášho domova, či kancelárie. V tejto brožúre nájdete mnoho rád a tipov ohľadne SLV produktov, technické údaje a mnoho iných užitočných informácií.

Prelistovať online

K dispozícii pre Vás!

Nový katalóg Big White 2021 - je Vám k dispozícii na všetkých pobočkách Schrack Technik STORE. Môžete si ho ale prelistovať aj v pohodlí Vášho domova či kancelárie a to v tlačenej, ako aj v interaktívnej verzii. Doručíme Vám ju samozrejme ZDARMA. V tomto katalógu nájdete mnoho rád a tipov ohľadne SLV produktov, technické údaje a mnoho iných užitočných informácií.

Stiahnuť katalóg v PDF

Prelistovať online