Schrack Technik s.r.o.
  • SLV NUMINOS®

    Neexistujú dva rovnaké projekty. Mnoho projektov však vyžaduje

    jednotnú koncepciu osvetlenia a dizajnu. SLV NUMINOS® je

    dokonale zladený systém osvetlenia, ktorý kombinuje funkciu,

    design a technológiu. Pre projektantov a realizátorov.

JEDEN SYSTÉM – TISÍC MOŽNOSTÍ

AK UŽ MÁTE AKÝKOĽVEK ZÁMER – SYSTÉM OSVETLENIA SLV NUMINOS® VYTVÁRA PRIESTOR PRE NÁPADY.

Od hotelov cez kancelárie až po komerčné alebo súkromné priestory. Od spôsobu použitia cez technológiu až po detail designu: je skvelé, že je možné modulárne reflektory v prevedení downlight alebo spotlight konfigurovať presne podľa požiadaviek projektanta alebo priestorových podmienok. A čím je váš projekt rozmanitejší, tým viac výhod vám osvetľovací systém SLV NUMINOS® ponúka.

SLV NUMINOS® brožúra online

 

 

KONFIGURÁTOR SLV NUMINOS® DOWNLIGHT

 

 

KONFIGURÁTOR SLV NUMINOS® SPOTLIGHT

VIAC VOĽNOSTI SO SYSTÉMOM

 

Osvetľovací systém SLV NUMINOS® ponúka konštantné vlastnosti svetla a moderný dizajn pre všetky použitia. Urobte si sami názor a preskúmajte celý priestor.

SLV NUMINOS® v eshope

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA


Pretože sa efektivita vždy vypláca, je inštalácia svietidiel SLV jednoduchá, rýchla a bezpečná.

Pripojenie pomocou montážnej dosky, lištového systému, rýchlospojok, pružinových spôn a farebne kódovaných driverov (downlighty) ponúka rozhodujúcu výhodu: ušetríte čas, námahu aj peniaze.

NUMINOS® v eshope

Prežite svetlo online! V novom katalógu od SLV - BIG WHITE 2022

Svetlo je neuveriteľne všestranné a ovplyvňuje všetky oblasti nášho života. Rovnako tak všestranné sú možnosti, ako pomocou produktov SLV vytvoriť z osvetlenia a tým aj svetla jedinečný zážitok. Neustály vývoj produktov a hľadanie nových riešení je to, čo spoločnosť SLV poháňa stále dopredu. Či už sa jedná o prispôsobenie nových technológií a štandardov, alebo o zosieťovanie a ovládanie zariadení pomocou inteligentných prvkov - nadčasové svetelné riešenia sú v SLV vždy prioritou.

K dizpozícií pre Vás

DIGITÁLNY BIG WHITE® – VÁŠ FLEXIBILNÝ SPRIEVODCA
S naším digitálnym listovacím katalógom máte poruke nástroj, vďaka ktorému bude vaša návšteva u zákazníka ešte efektívnejšia ako kedykoľvek predtým: nielen, že so sebou prinesiete digitálnu podobu nášho hlavného katalógu, ale pomocou ďalších služieb získate navyše rýchly prehľad presne o tých produktoch SLV, ktoré chcete vidieť.

BIG WHITE SLV 2022 prelistovať online

SLV NUMINOS® brožúra online

Potrebujete poradiť?

Ak si s osvetlením nevieťe dať rady a máte problém pri výbere vhodných svietidiel, obráťte sa na nášho odborníka v oblasti svetelnej techniky.

Ing. Peter Ambrózai

produktový manažér - špecialista na osvetlenie

Mob.: +421 917 899 627

Tel.: +421 2 49108130

E-mail: p.ambrozai(at)schrack.sk