Schrack Technik s.r.o.
  • TOOLLESS LINE

    Jednoduché, rýchle, ale hlavne bezproblémové modulárne riešenia dátových prepojov tzv. TOOLLESS LINE, sú plne štandardizované a kompatibilné aj pre tých najnáročnejších.

    .

TOOLLESS LINE

Jednoduché, rýchle, ale hlavne bezproblémové modulárne riešenia dátových prepojov tzv. TOOLLESS LINE, sú plne štandardizované a kompatibilné aj pre tých najnáročnejších. Táto rada zahŕňa ľahko inštalovateĺné keystone moduly, optické aj metalické káble s ich koncovkami, v tienenom aj netienenom prevedení, ale aj zápustné modulárne zásuvky, či iné. Veľmi jednoduchá a dôvtipná inštalácia Vám ušetrí čas a na jej aplikáciu budete potrebovať len minimálny počet náradia alebo žiadny.

Toolless v eshope

Toolless line Patchfinder

  •  svietidlo pre patch káble RJ45, Cat. 6
  •  režim trvalého / pulzujúceho svetla
  •  kovové prevedenie
  •  konštrukcia zabraňujúca zlej polarite konektorov

Predstavujeme Vám aktívný manažment prepojovacích káblov patriaci do skupiny tzv. TOOLLESS LINE. Ako už názov prezrádza ide o inteligentné riešenie identifikovania oboch koncov patch káblu pri neprehľadnosti káblovej koncepcie .

Riešením je použitie špeciálnych prepojovacích káblov so svetelnou identifikáciou oboch konektorov a napájacieho zdroja pre LED PatchFinder.

Tieto prepojovacie káble s funkciou svetelnej identifikácie sú v tienenom prevedení a sú schopné preniesť 1 aj 10 Gbit. Princíp jeho špeciálnej funkcie spočíva vo využití externého zdroja svetla, už spomínaného PatchFindera, ktorý dodá dostatočný výkon k presvieteniu celého prepojovacieho káblu. V krytkách konektorov sú implementované LED diódy, ktoré sa po priložení PatchFinderu na oboch koncoch rozsvietia, rozblikajú pomaly, alebo rýchlo. Všetko to podlieha režimu nastavenia.

Ako dodatočná identifikácia oboch koncov slúžia na označovanie plastové rôznofarebné krytky.

Viac o produktoch v eshope

Mohlo by Vás zaujímať

Integrovaný rozvádzač
Integrovaný rozvádzač

Kompaktné riešenia pre inštaláciu silnoprúdových, slaboprúdových a multimediálnych komponentov.

Kabelážne systémy na realizáciu TV/SAT rozvodov
Príklad realizácie TV/SAT

Kabelážne systémy na realizáciu TV/SAT rozvodov

Performance line
Performance line

Predstavujeme novinku keystone RJ45 tienený Cat.6a 10GB PoE+. Rýchla a jednoduchú montáž v 3 základných krokoch!