Schrack Technik s.r.o.
  • Easylan

    Systémové aplikácie na implementáciu celej sieťovej infraštruktúry pre adminstratívne budovy, priemysel, ale  aj dátové centrá na základe technológie integrovanej kabeláže, ktoré sa čoraz viac dostávajú do popredia. 

S pevným modulom keyLink SL RJ45 dostáva užívateľ zásuvkový modul RJ45 najvyššej kvality. Keystone modul fixLink SL RJ45 sa dá zostaviť za menej ako minútu. Voľne prístupná kontaktná zóna zaručuje dokonalú kvalitu montáže a tým bezpečný prenosový výkon.
Integrovaný klin sa jednoducho zafixuje na miesto pre demontáž dáždnika 360 °. Časovo náročné pripevnenie káblovej pásky už nie je potrebné. Špeciálna geometria kontaktov v spojení so zlatením 50 μl ‘‘ zaručuje za každých okolností 4PPoE podľa IEEE 802.3bt.
Materiál puzdra pozostáva z poniklovaného tlakového liateho zinku a spĺňa najvyššie mechanické a environmentálne požiadavky. V spojení s držiakom modulu kompatibilným s dizajnom je možná kombinácia so spínacími programami. Certifikácie nezávislých skúšobných laboratórií dopĺňajú najvyššie štandardy kvality modulu keyLock SL.

Riešenie metalickej kabeláže fixLink®

 

Systém preLink® je hlavnou technológiou kabeláže v medenom sektore. Všetky komponenty systému preLink umožňujú bezpečnú a rýchlu montáž a otvárajú veľa nových možností a výhod pri údržbe, prevádzke a inštalácii vašej siete.Zostava produktu z rodiny preLink® sa vždy riadi rovnakou schémou, bez ohľadu na to, ktorá aplikácia (zásuvkový modul RJ45, zásuvka RJ45, nástavec, H.D.S., ...) sa má použiť.V každej produktovej oblasti existujú inovatívne riešenia, ktoré dodávajú kabeláži jedinečné funkčné vlastnosti počas inštalácie, prevádzky a údržby.Proces montáže definovaný pomocou montážnych klieští preLink zaručuje trvalo vysokú kvalitu montáže a tým aj zaistený prenosový výkon. Špeciálna geometria kontaktov v spojení so zlatením 50 μ ‘‘ zaručuje PoE + podľa IEEE 80.3at za všetkých podmienok. Materiál puzdra pozostáva z poniklovaného tlakového liateho zinku a spĺňa najvyššie mechanické a environmentálne požiadavky. V spojení s držiakom modulu kompatibilným s dizajnom je možná kombinácia so spínacími programami. Certifikácie nezávislých skúšobných laboratórií dopĺňajú najvyššie štandardy kvality systému preLink.

Všetky káblové systémy v internetovom obchode Schrack Technik

Riešenie metalickej kabeláže preLink®

H.D.S. kábel z medeného kmeňa je určený na pripojenie z jednej skrinky na druhú a na pripojenie upevňovacích bodov.Vopred zostavené riešenie so šiestimi pripojeniami RJ45 s kmeňovým káblom je určené pre 10 Gigabitový ethernetový prenos a zodpovedá triede EA podľa ISO / IEC 11801 alebo EN 50173. Káble sú na oboch stranách vopred zmontované pomocou 6-portových modulov HDS a do Vyrába sa v akejkoľvek dĺžke do 60 metrov.Vďaka integrovanej signalizácii LED možno druhý koniec linky umiestniť počas prevádzky. Kábel z medeného kmeňa je určený na pripojenie z jednej skrinky na druhú a na pripojenie upevňovacích bodov.Vopred zostavené riešenie so šiestimi pripojeniami RJ45 s kmeňovým káblom je určené pre 10 Gigabitový ethernetový prenos a zodpovedá triede EA podľa ISO / IEC 11801 alebo EN 50173. Káble sú na oboch stranách vopred zmontované pomocou 6-portových modulov HDS a do Vyrába sa v akejkoľvek dĺžke do 60 metrov.Vďaka integrovanej signalizácii LED možno druhý koniec linky umiestniť počas prevádzky.

Optické trunk-káble systému H.D.S

Rozšírenie sortimentu Schrack v oblasti sieťových technológií vám ponúka veľa nových a inovatívnych patch panelov. Počnúc 19 “panelom s 0,5 U pre 24 modulov až po 19“ 3U držiak modulov pre 72 modulov. Séria uhlových panelov, ktorá vám efektívne pomáha pri správe káblov, dopĺňa produktové portfólio.

Patchpanely

LED prepojovacie káble boli vyvinuté špeciálne pre použitie v kanceláriách, priemysle a dátových centrách. Robustná konštrukcia kábla zaisťuje, že parametre elektrického prenosu môžu byť ovplyvnené iba použitím sily. Použitý kombinovaný štít (oplet PiMF + s 65% pokrytím) a zástrčky RJ45 s tienením 360 ° ponúkajú najvyššiu úroveň bezpečnosti údajov.Patentovaný proces jednoduchého vzájomného priradenia zástrčiek výrazne zvyšuje prevádzkovú spoľahlivosť. Neúmyselné potiahnutie prepojovacích káblov je takmer nemožné. Po kontakte jednej strany prepojovacieho kábla s detektorom sú oba kryty RJ45 opticky stimulované, a teda sa rozsvietia.

Priradenie služieb je možné vykonať pomocou farebného označenia. RFID je možné dodatočne vybaviť automatickým rozpoznaním siete.

 

Štandardná verzia pripojovacích káblov je prekrížená. S SC- / LC-Duplex je možné zátky otočiť k sebe neskôr. Optický kábel s optickými vláknami LED bol špeciálne vyvinutý pre použitie v kanceláriách, priemysle a dátových centrách. Štruktúra kábla zaisťuje, že parametre optického prenosu poskytujú najvyššiu úroveň bezpečnosti údajov. Patentovaný spôsob jednoduchého vzájomného priradenia koncov káblov výrazne zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť. Neúmyselné potiahnutie prepojovacích káblov je takmer nemožné.
Po kontakte jednej strany prepojovacieho kábla s detektorom sú oba konce kábla elektricky excitované a rozsvietené. Optický kábel s optickými vláknami LED sa dá objednať so všetkými bežnými zástrčkami z optických vlákien.

K dispozícii pre Vás!

Náš nový katalóg je Vám k dispozícii a môžete si ho ale prelistovať aj v pohodlí Vášho domova či kancelárie v  interaktívnej verzii. V tomto katalógu nájdete prehľad produktov, informácií vrátane technických údajov ku produktovej rade Easylan.

prelistovať online

stiahnuť v pdf

Mohlo by Vás zaujímať

Integrovaný rozvádzač
Integrovaný rozvádzač

Kompaktné riešenia pre inštaláciu silnoprúdových, slaboprúdových a multimediálnych komponentov.

AMPARO LINE
Amparo line

Predstavujeme Vám novinky z produktovej rady Amparo, ktoré poskytuje úsporné riešenia pre všetky dátové centrá.

Kabelážne systémy na realizáciu TV/SAT rozvodov
Príklad realizácie TV/SAT

Kabelážne systémy na realizáciu TV/SAT rozvodov