Schrack Technik s.r.o.
 • Radové stojanové skrine Cubico IP40

  Radové stojanové skrine sú určené hlavne pre polyfunkčné, administratívne budovy, bytové domy a ľahký priemysel, kde sa dôraz kladie na základnú funkčnosť a dobrú cenovú a skladovú dostupnosť.

Základné informácie

Rám skrine CUBICO je zváraný, samonosný, vyrobený z oceľového plechu hrúbky 1,8mm. Na zvislých stĺpoch je perforácia. Prívody a vývody káblov je možné viesť stropom a dnom skrine. Strop je uzavretý odnímateľným krytom s maximálnym možnom rozmere, dno je možné osadiť plným zákrytom alebo posuvnými plechmi. Stojky skrine sú perforované 10x13mm a kruhovými otvormi s priemerom 4,3 mm s roztečou 25 mm. Perforáciu je možné využiť pre uchytenie prístrojových roštov, montážneho panelu, rôznych priečok a konštrukcií pre montáž modulárnych či nemodulárnych prístrojov. Uchytávajú sa v perforácii pomocou klietkových matíc alebo samorezných skrutiek. Štandardná dodávka skrine obsahuje namontované 2 kusy ľahkých priečok, ktoré slúžia ako dodatočná ochrana proti deformácii pri transporte a manipulácii.  Štandardné lakovanie práškovou farbou s odtieňom RAL7035.

Dodávané rozmery

Skrine pre radové rozvádzače CUBICO sú vyrábané vo výškach od 1800 do 2200 mm, šírky od 400 do 1200 mm, a v hĺbkach od 400 do 1000mm.

Technické údaje

 • Dvere: Dvere je možné na skriňu montovať ako ľavé alebo pravé, spredu a zozadu. Ďalej sú osadené výstuhou po celom obvodu a sú zavesené na 4 pántoch. Uzatvárajú sa pomocou zámku so štyrmi bodmi istenia. Na vyžiadanie je možné dodať i presklené prevedenie. Hrúbka materiálu dverí je 1,5 mm.
 • Montážne usporiadanie: Prístroje je možné montovať na montážny panel, prístrojový rošt, konštrukciu M2000 a ich kombinácie.
 • Podstavec: Skriňa môže byť uložená na schládanom podstavci, alebo na kovových pätkách.
 • Manipulácia: Pre transport môže byť vybavená 4 kusmi závesných ok.
 • Povrchová úprava: Štandardné lakovanie práškovou farbou s odtieňom RAL7035.
 • Stupeň krytia: IP40
 • Mechanická odolnosť: IK09
 • Normy: STN EN 62208 ed.2:2012, STN EN 60529

K dispozícii pre Vás!

Náš nový katalóg Cubico IP 40 je Vám k dispozícii na všetkých pobočkách Schrack Technik STORE. Môžete si ho ale prelistovať aj v pohodlí Vášho domova či kancelárie a to v tlačenej, ako aj v interaktívnej verzii. Doručíme Vám ho samozrejme ZDARMA. 

Stiahnuť katalóg v PDF

Kúpiť produkty

Možnosť objednať katalóg v eshope čoskoro!

Mohlo by Vás zaujímať

Priemyselné radové skrine AC
Priemyselné radové skrine AC

Samostatne stojacie skrine vyrobené z unikátneho oceľového profilu a oceľových plechov vhodné pre priemyselné aplikácie.

Nástenné oceľoplechové skrine - WST
Nástenné oceľoplechové skrine - WST

Nástenné skrine z oceľového plechu pre použitie v priemysle.

Radové stojanové skrine Cubico IP40
Radové stojanové skrine Cubico IP40

Radové stojanové skrine sú určené hlavne pre polyfunkčné, administratívne budovy, bytové domy a ľahký priemysel.