Schrack Technik s.r.o.
  • Nástenné oceľoplechové skrine - WST

    Nástenné skrine z oceľového plechu pre použitie v priemysle.

Materiál skrine sa vyznačuje robustnou a odolnou konštrukciou korpusu, ktorá je vytvorená z jedného kusu oceľového plechu u všetkých veľkostí. Skriňa pozostáva z dvoch častí: korpusu a dvier.

Hrana skrine je dvakrát ohranená s drážkou pre stekanie vody po tesnení.

Vstup a výstup káblov je možný cez príruby na spodnej aj hornej časti skrine, pretože skriňu je možné otočiť o 180°. Na skrini sú 4 otvory s priemerom 8,5 mm v rohoch pre upevnenie na stenu a dva ďalšie otvory od výšky 1000 mm v strede po bokoch. Všetky časti sú ošetrené fosforečnanom železnatým, odmineralizované a striekané práškovou epoxidovo-polyesterovo farbou RAL7035.

Dvere sú vyrobené z oceľového plechu, vybavené dvojkrídlovým zámkom a závitmi M8 pre uzemnenie. Dvere sú po obvode vybavené polyuretánovým tesnením.

Jednokrídlové skrine od výšky 600 mm majú dva zámky. Od výšky 1200mm je použitý 3-bodový uzamykací mechanizmus s výklopnou kľukou.

Montážny panel je vyrobený galvanizovaného oceľového plechu s hrúbkou 2 mm a je ohranený.

Skriňa sa montuje na stenu pomocou skrutiek (s plastovými podložkami) priamo cez zadnú stenu skrine alebo s použitím držiakov na stenu (príslušenstvo WSTWB004/WSTWB006), v obidvoch prípadoch ostáva stupeň krytia zachovaný. Montáž skríň tesne vedľa seba je možná bez obmedzení.

Obsah dodávky je zložený z kompletnej skrine s 2 výstužami na dverách (od typu WST4030150), skrine s dvojkrídlovými dverami majú 2 výstuže na vnútornej strane obidvoch dvier, z prírub s tesneniami a skrutkami, z dvojkrídlového zámku 5 mm (podľa normy DIN), z montážneho panelu, a zo súpravy pre montáž. V skrini je niekoľko bodov pre pripojenie k uzmemňovacej sústave.

Základné parametre:

Rozmery: od 200x200x155 do 1400x1000x300

Stupeň krytia: IP65 (jednokrídlové) , IP54 (dvojkrídlové)

Odolnosť proti nárazom: IK10

Farba: RAL7035

Zámky:

do výšky 500mm - jeden zámok

od výšky 600 mm - dva zámky

od výšky 1200 mm - 3-bodový mechanizmus s kľukou

K dispozícii pre Vás!

Náš nový katalóg je Vám k dispozícii a môžete si ho ale prelistovať aj v pohodlí Vášho domova či kancelárie v  interaktívnej verzii. V tomto katalógu nájdete prehľad produktov, informácií vrátane technických údajov ku skriniam a rozvodniciam WST.

prelistovať online

stiahnuť v pdf

Mohlo by Vás zaujímať

Zvodiče bleskového prúdu a prepätia s vymeniteľným modulom
Zvodiče bleskového prúdu a prepätia s vymeniteľným modulom

Predstavujeme Vám niekoľko nových typov zvodičov bleskového prúdu a prepätia, ktoré spĺňajú požiadavky najnovších vydaní.

Zvodiče bleskového prúdu a prepätia
Zvodiče bleskového prúdu a prepätia

Zvodiče bleskového prúdu a prepätia podľa najnovších požiadaviek IEC / EN 62305 a IEC / EN61643-11

Radové stojanové skrine Cubico IP40
Radové stojanové skrine Cubico IP40

Radové stojanové skrine sú určené hlavne pre polyfunkčné, administratívne budovy, bytové domy a ľahký priemysel.